Handen uit de mouwen tegen zwerfvuil

Op 16 september 2018
N-VA Zemst ruimt zwerfvuil op

U heeft het vast gezien: Zemst ligt er een pak properder bij dan enkele dagen geleden. Dat is geen toeval. Afgelopen zaterdag was het immers World Cleanup Day. Vrijwilligers uit de hele gemeente zuiverden samen onze gemeente van zwerfvuil. Uiteraard tekende ook N-VA Zemst present met een grote delegatie.

Leefbaar Zemst

“Propere en goed onderhouden wegen zijn essentieel voor een leefbaar Zemst. De N-VA is niet te beroerd om zelf de handen uit de mouwen te steken om onze gemeente proper te maken. Het doet ons alleszins veel plezier om te zien dat zoveel mensen hebben geholpen om zwerfvuil te helpen ruimen”, zegt lijsttrekker Veerle Geerinckx.

Voor N-VA Zemst is een nette leefomgeving een kenmerk van verantwoord bestuur. Daarom pleit onze partij voor een lik-op-stuk-beleid tegen sluikstorten en zwerfvuil.

 

► Zie op onze facebookpagina hoe N-VA Zemst haar steentje bijdroeg tijdens World Cleanup Day.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is